PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=448713}

Projekt: Monster

Cloverfield
6,4 68 152
oceny
6,4 10 1 68152
6,6 16
ocen krytyków
Projekt: Monster
powrót do forum filmu Projekt: Monster

Nie sądziłem że można coś więcej wyciągnąć z tego gatunku, ale twórcom się udało. Film idealnie oddaje nastroje uczestników tych wydarzeń.

ocenił(a) film na 10
siLk_2

Dokładnie stary! :)

ocenił(a) film na 9
siLk_2

Mi też się podobał. Atmosfera jest świetnie budowana przez fakt że nie wiadomo o co chodzi. Jest kilka potknięć ale i tak polecam fanom gatunku, bo to jak dla mnie jeden z lepszych filmów tego typu - zamiast nudzić głupimi wytłumaczeniami stawia pytania przez co rozbudza ciekawość.

ocenił(a) film na 8
siLk_2

Popieram, tak bym to właśnie ujął, gatunek jaki jest każdy wie, ten film pokazuje, że temat nie jest wyczerpany do końca. Dla mnie film bardzo dobry, nie wybitny, ale naprawdę bardzo dobry.

ocenił(a) film na 6
siLk_2

film trzyma akcje jednak końcówka..... rozumiem że zginęli ale mogli to jakoś inaczej zakończyć coś wyjaśnić, mała lipa .....

ocenił(a) film na 9
magik30

Chciałbym zapytać wszystkich o jakim Wy gatunku mówicie?...Gatunek tupu" potwór napada na miasto lub ludzi"? (a może filmy typu Godzilla?). Nie chce być złośliwy ale wymięcie parę filmów z tego gatunku. Bo ja myślałem że Cloverfield bliżej ma do Rec już...a jak nie, to skrzyżowanie tych już wymienionych przeze mnie filmów . Tak czy inaczej to ja Projekt:Monster nie jestem w stanie jednoznacznie zaklasyfikować do żadnego gatunku...i bardzo dobrze bo świadczy to o jednej z zalet filmu jaka jest bez wątpienia oryginalność.
Zresztą się oczywiście zgadzam...film jest świetny, i drażni tylko taka niska średnia choćby na filmwebbie, zapewne spowodowana właśnie tą oryginalnością, która pewno nie wszystkim się spodoba (być może ludzie są przyzwyczajeni do o wiele bardziej statycznych żeby nie napisać nudnych zdjęć). Ja osobiści uwielbiam usilne starania filmowców do zachowania jak najwyższego poziomu realizmu w filmach, dlatego też wręcz ucieszył mnie brak happy endu:) (choć samo wykonanie końcówki mogło by być lepsze).
Bardzo chętnie obejrzę drugą cześć jeżeli tylko się ukaże, tylko tym razem już na wielkim ekranie.

siLk_2

Popieram, naprawdę świetnie zrobiony film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones