PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=448713}

Projekt: Monster

Cloverfield
6,4 68 152
oceny
6,4 10 1 68152
6,6 16
ocen krytyków
Projekt: Monster
powrót do forum filmu Projekt: Monster

Czemu

ocenił(a) film na 8

Taka niska ocena ?

użytkownik usunięty
killerek132

Z wielu powodów, wielu ludziom nie podobają się filmy nagrywane "amatorską kamerą" niektórzy zapewne mieli by też pretensje do płytkiej fabuły i nie koniecznie fajnego zakończenia, dla mnie ten tytuł jest niczym mały książę który zniknął w morzu chwały innych tytułów. Dla mnie film jest świetny i dostał ode mnie 7/10. (jestem jednym z tych którym nie podobało się zakończenie)

ocenił(a) film na 3

Dużo oglądałem horrorów typu 'found footage', więc nie z podgatunku wynika moja ocena 3/10. Schematyczność, przewidywalność, beznadziejne dialogi już obniżają ocenę do 5/10. A jak komuś przeszkadzają takie 'nieistotne szczegóły' jak przeżycie katastrofy śmigłowca bez zadrapania, stąd ocena 3/10.

użytkownik usunięty
Dudeck

Ten nieistotny szczegół bardziej mnie w filmie rozbawił więc postanowiłem nie obniżać za niego oceny ale tak to dosyć niezwykły fakt.

killerek132

bo to kolejny beznadziejnie głupi gniot jak paranormal activity? gdzie debile biegają chaotycznie z kamerką i udają że się boją babci - zombie?? żal żal żal

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 2
Flashpoint

z miłą chęcią zgłoszę Twój pusty i obraźliwy komentarz do usunięcia...
taki brak kultury jak u ciebie (mała litera użyta z premedytacją) trzeba bezwzględnie tępić.

ocenił(a) film na 7
breslove

Strażnik Teksasu, buhahahahahaha

Flashpoint

a co tylko strażnik teksasu nie lubi debilizmu ? ale spoko i bez tych twoich debilnych komentarzy wiem że jesteś pustakiem z gimnazjum skoro lubisz takie gnioty jak ten !!! obejrzyj sobie jeszcze na deser paranormal activity jak babcia zombi wyskakuje zza szafy i robi łaaaaa ! ale strachhhh ja pierdziu!!!!!!!!!!!!!!!! dla debili !!!

ocenił(a) film na 7
Mothyff

Jesteś takim idiotą że nie zamierzam wchodzić z tobą w dyskusję. 'obejrzyj sobie jeszcze na deser paranormal activity jak babcia zombi wyskakuje zza szafy i robi łaaaaa ! ale strachhhh ja pierdziu!!!!!!!!!!!!!!!! dla debili !!!' - do pewnych filmów trzeba dojrzeć, badania naukowe udowodniły że im mniejszy iloraz IQ tym widz podczas oglądania horroru mniej się boi - w skrócie, jeśli jesteś idiotą, nie boisz się horrorów, bo jesteś na tyle ograniczonym osobnikiem, że nie potrafisz sobie wyobrazić danej sytuacji w horrorze (przytoczona przez ciebie 'babcia zombi'). Dojrzejesz to zrozumiesz i w Paranormalu nie będziesz widział tylko babci zombi, a w Projekt : Monster krzyków debili z kamerą (bo rozumiem że na ich miejscu zachowałbyś pełen spokój, i byłbyś niewzruszony całą sytuacją?:)) Ach i pamiętaj, zanim znów wyzwiesz kogoś od debili - "Oso­by używające więcej niż 3 wyk­rzyk­ników lub py­taj­ników to oso­by z za­burze­niami włas­nej oso­bowości." - Terry Pratchett .W dodatku te powtarzane przez ciebie 'żal żal żal' jasno mówi, że uczęszczasz do szkoły podstawowej, najwyżej do pierwszej, może drugiej klasy gimnazjum, więc zarówno Projekt : Monster jak i Paranormal Activity nie są skierowane dla ciebie, tylko osób pełnoletnich, za parę lat ponownie obejrzyj te filmy, bo po prostu na razie mentalnie nie jesteś na nie gotowy.

Flashpoint

a może boję się na dobrych horrorach a nie na takich gniotach jak ten, gdzie dzieci biegają chaotycznie z kamerą, obraz się trzęsie, oczy bolą, a strachu i tak nie ma?
ja powiem w odwrotną stronę - nieźle trzeba być upośledzonym umysłowo żeby bać się takiego ścierwa, jak dzieci biegają z kamerą a zza mebli wyskakują babcie zombie, no rzeczywiście muszę jeszcze dorosnąć żeby bać się takiego gówna.
ps
do dobrego kina trzeba również dorosnąc co szczerze polecam Tobie! Omijaj to ścierwa bo tylko powoduje zanik mózgu! dobre kino nie ma nic wspólnego z tym ścierwem!
ps2
skoro oceniasz ludzi po ilości wykrzykników to gratuluję inteligencji ignorancie!

ocenił(a) film na 7
Mothyff

Właśnie udowodniłeś że jesteś idiotą, gratulacje, ah, i tak, brawo - zauważyłem że nauczyłeś się nowego słowa - 'ścierwo'. Brawo, widzimy postępy. Tak jak mówiłem, NIE JESTEŚ GOTOWY na ten film, bo widzisz w nim tylko 'biegające dzieci z kamerą' NIE JESTEŚ GOTOWY, więc się nie wypowiadaj. Więc proszę koneserze, podaj mi tytuły dobrych horrorów. Do horrorów typu Paranormal trzeba użyć wy-o-bra-źni - WYOBRAŹNI. To czy się będziesz bał czy nie, zależy od CIEBIE. Jeśli podchodzisz do tego filmu jak idiota z gimnazjum, czyli - głupia babcia zombie wyskakuje zza szafy to gratuluje ale nie będziesz się bał, brawo, jesteś prawdziwym mężczyzną. I nie mów mi o dobrym kinie błagam cię, bo uważasz się za konesera, ale niestety wcale nim nie jesteś. Dzieciaczku, za parę lat porozmawiamy jeszcze raz o tym filmach, na razie jesteś tylko głupim gimbem który uważa się za konesera filmowego. I tak, używając tyle wykrzykników jesteś idiotą, ale widzę że to ograniczyłeś, czyli widzę że się czegoś nauczyłeś.

Flashpoint

powiem krótko - do dobrego kina TRZEBA DOROSNĄĆ!

Flashpoint

powiem krótko - do dobrego kina TRZEBA DOROSNĄĆ! oglądając takie badziewie to się człowiek cofa w rozwoju a nie rozwija co usilnie próbujesz mi wmówić!!! a więc nie cofaj się tylko zacznij rozwijać gimbuzjado.
widzę że nadal gimbusie szufladkujesz ludzi pod względem użytych wykrzykników, doprawdy żałosne!
ten głupi film, to dno to co, jakaś inicjacja seksualna do której trzeba dorosnąć? weź mnie nie rozśmieszaj, jedynie bardzo głupim ludziom takie gówno może się podobać!! - hoolywood im wmówił że to jest fajne i uwierzyli! bardzo niskie IQ!!
jakie dobre horrory mogę ci polecić - proszę bardzo - udręczeni, w sieci zła, pandorum, ciekawa fabuła, ciekawe zdjęcia , ciekawa historia, a nie chaotyczne bieganie nastolatków wysmarowanych keczupem , że niby krew hahahah.

ocenił(a) film na 7
Mothyff

Wzruszyłem się, dziecko które mi mówi że mam do czegoś dorosnąć, ahh, wspaniałe. Dobrze więc, mała lekcja mój agresywny gimnazjalisto. Filmy dzielimy na dwie kategorie, gimbku. Pierwsza kategoria to filmy wartościowe, artystyczne - takie które mają nam coś przekazać, nauczyć, przestrzec. Druga kategoria filmu to filmy ROZRYWKOWE. Filmy ROZRYWKOWE to właśnie taki Projekt : Monster. Nie ma żadnego konkretnego przekazu, ale dlaczego patrzymy na taki film? Bo chcemy się RO-ZE-RWAĆ, zrelaksować, pośmiać, popatrzeć na wspaniałe efekty audiowizualne. Teraz, gdy wiesz na jakie kategorie dzielimy filmy będziesz mógł zrozumieć pewne sprawy i zrozumiesz że ciężko porównać film WARTOŚCIOWY do filmu ROZRYWKOWEGO. Jesteś gimnazjalny idiotą, widać to po twoim stylu pisania, dzieciaka pozna się na kilometr, jesteś jeszcze głupi i wielu rzeczy nie rozumiesz. Najbardziej śmiać mi się chce jak gównażeria twojego pokroju uważa się za znawcę kina. Dorośnij, i nie krzycz tyle w wypowiedziach, nie używaj ciągle tych samych słów, bo z postu na post udowadniasz jakim idiotą jesteś :) Pozdrawiam koneserze

Flashpoint

rozumiem że jesteś człowiekiem pokroju wróżbity Macieja, na odległość wiesz wszystko i dokładnie przepowiadasz kto ile ma lat itp, ehh czy to kolejna zabawa małego gimbuska który usilnie wmawia ludziom jaki to on nie jest mądry? niestety, zalatuje od ciebie wiochą na kilometr a udajesz wielkiego znawcę. Gimbusku, zrozum prostą sprawę, że film rozrywkowy NIE MUSI BYĆ ŚCIERWEM - można go dobrze nakręcić i może być ciekawy. Czy wg ciebie każdy kino rozrywkowe musi być totalnym dnem bez żadnego sensu? Raczej nie..
Jeśłi jesteś tak ułomnym gimbuskiem podam ci przykład żebyś wreszcie zrozumiał (choć i tak wątpię) - podejrzewam że na swojej wsi biegasz na tańce do remizy na disco-polo! jak znajomi się z ciebie śmieją że słuchasz tego ścierwa to tłumaczysz się że to taka fajna, miła muzyka rozrywkowa, i nie można z niej szydzić, nie można się z niej nabijać. Ale i tak każdy normalny człowiek cię wyśmieje lamusie z gimazjum bo nikt normalny nie słucha takiego badziewia. Tylko takie przykre dzieci jak ty bo wmawiasz innym że gówno to dobra rzecz. Jedz to gówno sam ale nie każ tego robić innym gimbusku!

ocenił(a) film na 7
Mothyff

nadal nic nie rozumiesz, jesteś idiotą, kończę dyskusję bo nie warto.

Flashpoint

i vice versa gimbusie!

Mothyff

Rozumiem, że ty na ich miejscu nonszalancko byś spacerował recytując Makbeta w między czasie obliczając swoje szanse na przeżycie z rachunku prawdopodobieństwa będąc jednocześnie skonfundowanym chaotycznym zachowaniem innych wyrażając to poprzez ęą.

ocenił(a) film na 4
killerek132

jaki film taka ocena hehe

killerek132

i tak za wysoka

ocenił(a) film na 6
killerek132

Wcale nie jest taka niska ocena ... prawie 7/10
Ogólnie film dobry.

użytkownik usunięty
killerek132

bo filmweb pomyślał i oblicza średnią także w zależności od średnich innych filmów, czyli po prostu... są lepsze filmy...

ocenił(a) film na 7
killerek132

Przecież ten film ma wysoką ocenę...

killerek132

Bo ludzie oglądają takie filmy na małych monitorkach swoich laptopów, z dźwiękiem niczym z telefonu komórkowego najlepiej z Polskim lektorem który wszystko zagłusza. Jak można wtedy właściwie ocenić film???

ocenił(a) film na 5
killerek132

ja zapytam inaczej: czemu taka wysoka ocena? Ten film jest CONAJWYŻEJ średni, więc 7,4 jest grubo przesadzone.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones