PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=448713}

Projekt: Monster

Cloverfield
6,4 68 208
ocen
6,4 10 1 68208
6,5 17
ocen krytyków
Projekt: Monster
powrót do forum filmu Projekt: Monster

Podobał Ci się ten film?
Wywarł na Tobie olbrzymie wrażenie?
Zapadł Ci w pamięć?
Nie możesz doczekać się sequelu?
WPISZ SIE JAK FAN FILMU CLOVERFIELD- PROJEKT: MONTER.

użytkownik usunięty

Pierwszy !]

Kocham ten film!
Zachęcam do wpisywania się!
Pokażmy, ilu nas jest i że film jest genialny!

Wpisuję się.
Bardzo dobry, nowatorski i oryginalny film!

Bialy_Pielgrzym

Macie mój głos ;)




ocenił(a) film na 8
Turin_Turambar

Ja również się pod tym podpisuje :)
Wczoraj moja mama oglądała na DVD i też bardzo jej się podobał :)
Czekamy na 2 część!

ocenił(a) film na 6
Bialy_Pielgrzym

Nowatorski i oryginalny? Przecież to zlepek kilku filmów. "Godzilla" i "Blair Witch Project" przede wszystkim.

Nie był zły, ale liczyłem na coś lepszego

ocenił(a) film na 8

Popieram!!!!
Film jest świetny!!! Dawno nie ogladałem filmu na takich silnych emocjach. Wkurzaja mnie opinie osób przyzwyczajonych do typowych amerykańskich produkcji!!!! Miłosnicy "Gołodzili" heh wara od CLVERKA!!!

ocenił(a) film na 8

Świetny film.Czekam na 2.

Daner

No i ja również się wpisuje, film rewelacja!!

Slave_5

i ja też się wpisze czekamy na drugą część.

ocenił(a) film na 10
MaR83

Dość dobry, fajnie nakręcony ale hiszpański REC 2007r jest lepszy

ocenił(a) film na 8
Kojak555

Rewelacja!! Szkoda tylko że taki krótki :/

ocenił(a) film na 10
MandM

next vote! .

ocenił(a) film na 10
Daner

film jest zaje*isty jest taki kozacki ze ogladalem go z 10 razy i dotego sni mi sie po nocach ze potwor zatakowal moja miescine hehehe;]

ocenił(a) film na 3

a sequel będzie jeszcze lepszy, bo będzie widok z dwóch kamer jednocześnie i to cyfrowych, i ciasteczkowy w drugiej części zje Bagdad i Kabul i będzie super ...

ocenił(a) film na 9
slav_

jedyne co mi sie nie podobalo to jakies te motywy milosci, ze koles przebiega obok potwora, zeby uratowac panne i nic mu sie nie staje. a tak
efekty luks, dzwieki potwora luks, tajemniczosc luks itd.
nowatorstwo filmu zmusi pewnie innych do podobnych scenariuszy

ocenił(a) film na 8

Wpisuje się! Film dobry ale trochę krótki :)

ocenił(a) film na 7

Dokładnie film dobry, dźwięki super, efekty również, ale ten wątek miłosny trochę mi tu nie pasował, ale film ogólnie da się obejrzeć, w sam raz na raz. ^^

ocenił(a) film na 8
stefi

Dopisuje się. Znajomi komentowali non stop film podczas oglądania a ja siedziałem jak zahipnotyzowany i gapiłem się z zapartym tchem w monitor. Bardzo dobry i nowatorski.

ocenił(a) film na 9

superb movie....................................

ocenił(a) film na 7

Filmik ok! ;]
Co prawda pierwsze 15 minut to tragedia, ale później się rozkręcił ;)
pzdr

kefiro

Rzadko ,który film sci-fi rozkręca się od razu.
Ja także dołączam do fanów tego filmu.

ocenił(a) film na 7

Solidna 8!.
Świetne rozrywkowe kino SF, może z nie najlepszą grą aktorską i pewnymi niedorzecznościami , ale w sumie kogo to interesowało miało być przyjemne i takie było , ja osobiście polecam .

Nie tyle film co raczej eksperyment kinematograficzny. Mimo to kapitalnie zrobiony. Widać ewidentną inspirację twórców pierwszą cześcią Blair Witch Project ze względu na technikę filmowania - kręcenie z ręki. I choć osobiście uważam, żę Blair... bardziej trzyma w napięciu ze względu na historię tak Cloverfield jest z kolei o niebo lepiej nakręcony (w końcu minęło parę lat od Blaira i technika poszła naprzód) i ma genialny dźwięk. Na pewno jest to obraz warty uwagi i nikomu nie powinien przeszkadzać w zasadzie zupełny brak fabuły, bo to raczej nie ona jest tu najważniejsza.

ocenił(a) film na 9

świetny.
coś nieprzeciętnego.
zasnać sie nie da, w napiećiu trzyma jak trzeba to troche psotraszy. fakt, nie ejst bezwadliwy, ale na uwage szczególna zasługuje jak anjbardziej. i zakonczenie super, bo nieprzewidywalne, ogólenie cały film taki troche "wstrząsajacy"... robi wrażenie, tylko trzeba sie skupic... ja polecam, jako eksperyment, ale jak anjabardzije udany. wg.mnie 9/10

davemaster

Wpisuję się.Arcydzieło.Tyle pisałem o tym filmie dobrego, że już sam nie wiem co napisać.Polecam!

Świetny film :)


za krótki

za krótki
za krótki

za krótki
za krótki

za krótki

Przed Cloverfieldem byłem załamany ,bo obejrzałem przez pomyłkę japońską wersję tego filmu pt. "Monster".
Kiedy odpaliłem wersję pana J. J. Abramsa,cóż mogę powiedzieć...miałem łzy w oczach!!! Film zaskakujący, trzyma w napięciu i dodatkowo jest bardzo oryginalny!No i ta stylowa ostatnia scena z dwójką głównych bohaterów:
-kocham cię
-kocham cię
BUUM!!! :)
Może trochę zbyt utarty element w filmach, ale tutaj według mnie pasował w sam raz! Dawać więcej takich filmów!!!

ocenił(a) film na 8
Hero_4

"Monster" to nie przypadkiem amerykańska podróba stworzona przez Asylum? To ci kolesie od "Transmorphers", "Węży w pociągu" i "Dnia, w którym Ziemia stanęła".
Japończycy też potrafią schrzanić film, ale nie wszystko co złe, to oni. :)

ocenił(a) film na 8

Dokładam się - zajefajne kino.
Ale na sequel nie czekam.
Boję się, że spierniczą...

ocenił(a) film na 4
pazoozoo

Film porazka, cały czas ekran sie trzesie ;/ Jedynie motyw mi sie spodobal :D

ab_dom

O to w tym właśnie chodzi. Trochę realizmu zostało wprowadzone do filmu dzięki kręceniu z ręki. Dzięki temu podobnie jak IMAXach ma się uczucie brania udziału w wydarzeniach na ekranie. Dobrze czasem odejść od profesjonalnych zdjęć. Niestety bardzo ograniczone zastosowanie ma taka technika, a szkoda.

ab_dom

"cały czas ekran sie trzesie" weź nie dobijaj człowieku... Te Trzęsienie nadało tylko realizmu i podkreśliło dramatyczność tych wszystkich scen w filmie. Pewnie jak ty byś kręcił to kamera znajdowała by się zawsze w tej samej, idealnej pozycji.
Cloverfield wymiata!!! Najlepszy film jaki w tym roku wyszedł!!!
9/10

ocenił(a) film na 9

Świetny film !!! Bardzo mi się podobał , ale raczej sequel nie był by dobrym pomysłem , zresztą co miałoby być dalej ?

Badi_2

10/10

Badi_2

Pan Abrams podobno zastanawia się nad zrobieniem kolejnej części...ale nie traćmy nadziei, co prawda sequele prawie zawsze wychodzą gorzej (nie licząc Terminatora 2, Rambo i Tokyo Drifta), jednak mi się wydaję, że jeśli chodzi o Cloverfielda to następna opowieść będzie poświęcona czemuś innemu(inny potwór, a może tematyka-film wojenny).

To nieistotne...narazie.
Cloverfield górą!

ocenił(a) film na 10
Hero_4

na samym koncu napisów juz 10 s do konca jest jais głos w tle cos mówi, wiecie co bo ciezko zrozumiec???

ocenił(a) film na 7
lukasz_35

na samym koncu napisów juz 10 s do konca jest jais głos w tle cos mówi, wiecie co bo ciezko zrozumiec???

Mówi: Help us! It's still alive!

Film całkiem spoko dłuższy nie powinien byc jest ok! Mam pytanie pare osób napisało ,że bedzie druga częśc skąd ta informacja?? Z góry dziękuje za odp. pzdr

ocenił(a) film na 9

Również mi się podobał... Na pewno jeden z najlepszych horrorów s-f ostatnich lat... Nie mogę się doczekać wydania DVD...

jak dla mnie wypas, super klimat, tylko skąd ta nazwa filmu i skąd ten potwór?

Amon

rzeczywiście, coś na końcu napisów jest, trudno zrozumieć co to, byćmoże "help us"

ocenił(a) film na 8

Super film!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

danio344

Ja też się dopisuję:)film niezły:)(za koment musi być dłużyszy blablalblalblalbblallblab)

ocenił(a) film na 9

Film mistrz ... odpocząć można od "zwykłych" ujeć kamer ... wg. mnie film roku (na razie) a 2 czesc zrobil bym tak ze w tym samym czasie byl atak potwora np. w chinach ;]

ocenił(a) film na 9

Ja może nie jestem fanem ale film robi wrażenie,bardzo mi sie podobał,a jak się już wkręciłem na dobre to się niestety kończył.Jak już ktoś wczesniej powiedział...za krótki.ocena 9/10

ocenił(a) film na 8

I ja moze fanem nie jestem film bardzo dobrym tematem na jakies 48 odcinkow serialu ;) [nakreconego juz normalna kamera] bazujacego na odnalezionej kamerze [lub tego co z niej zostalo]

ocenił(a) film na 2
Kunio_2

Nie rozumiem czym się tu zachwycać grupka ludzi ucieka przed(dziwadłem,godzillą,mega pająkiem,czy jak to nazwać)jeden z nich to kręci ale co z tego wynika? Przy tym filmie byle jaki slasher jest arcydziełem,jednym słowem to są jakies popłuczyny filmowe,jak można się tym czymś jarać? to już nie trzecia ale czwarta liga...

Ps.I od razu dodaję krytykuję film a nie ludzi którym się to coś podobało.

użytkownik usunięty
aronn

Fourm tylko dla fanów filmu. Nie potrzebnie się wpisałeś :P

ocenił(a) film na 7

Też się wpisuje. Coś jest takiego w tym filmie, że nie sposób się od niego uwolnic. Widziałam go kilka dni temu i nadal o nim myślę. Świetne, oryginalne kino rozrywkowe. Poza tym dramat bohaterów, jest na prawdę ''namacalny''.
Potwór(duży) był po prostu rewelacyjny. Musiałam o tym wspomniec ^^.
Czekam na 2 i może trochę wyjaśnień?:)

Charlize

Popieram przedmówcę!!!
Znowu się wpisuję ,chcą w ten sposób podkreślić wyjątkowość tego filmu!!! :)
Tutaj muszę użyć japońskiego powiedzenia:
"Hana-wa Sakuragi , Hito Wa Bushi"
Wśród kwaitów wiśnia,wśród ludzi wojownik.....a wśród filmów Cloverfield!!!

Sajonara!!!
10/10 dla Abramsa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones