PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=448713}

Projekt: Monster

Cloverfield
6,4 68 200
ocen
6,4 10 1 68200
6,5 17
ocen krytyków
Projekt: Monster
powrót do forum filmu Projekt: Monster

Projekt: Monster !!

ocenił(a) film na 8

Nie no to tłumaczenie zwalilo mnie z nog... Czemu ku**a nie zostawili oryginalnego? Cloverfield - to brzmi super, a Projekt: Monster jak jakis film dla dzieci a nie super Sci-Fi. Boże, coraz gorzej z tymi tłumaczeniami!!

ocenił(a) film na 8
Pauleta

Jak zwykle tłumaczenie to wielkie gó**o. Ktoś przetłumaczył tylko tytuł i już tutaj spier***ł :/ Naprawdę ręce opadają...

Pauleta

Aaaaaahahhahahahahahahahahahahahahaha ! :-D

Pauleta

W ogole watpie czy taki bedzie tytul polski i czy cloverfield to bedzie oficjalny tytul amerykanski, bo juz tyle razy go zmienial, ze bog wie co wymysla...ale jesli tak to debilnie

ocenił(a) film na 10
maxplastic

Projekt: Monster... :D Ło matko :D <rotfl> Ale pojechali :D Kto to wymyślał??? :D
Ma być "Cloverfield" i basta!!!! Co za idiotyzm, że trzeba na siłę tłumaczyć wszystko na polski...

ocenił(a) film na 9
Hank

poprostu to jest filmweb ;pp

ocenił(a) film na 7
skasowany

Projekt:Monster... rozumiem, że nazwa ma być ukłonem w stronę Blair Witch Project... Gorszego tytułu nie dało sie wymyśleć -_-'

ocenił(a) film na 8
Rinoa_Sin

Projekt: Monster - według mnie jeden z najgorszych tytułów jakie słyszałem ;/ Cloverfield - niech każdy sobie wypowie ta nazwę, a zobaczy jak pieknie brzmi :D

ocenił(a) film na 8
maxplastic

Z tego co mi wiadomo, to tytuł "Cloverfield" widnieje na oficjalnych billboardach, które ukazały się już w USA. A tytuł polski? Po prostu porażka...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones