PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=448713}

Projekt: Monster

Cloverfield
6,4 68 125
ocen
6,4 10 1 68125
6,6 16
ocen krytyków
Projekt: Monster
powrót do forum filmu Projekt: Monster

Potwór to nie żaden najeźdźca z kosmosu czy broń która wymknęła się spod kontroli a najzwyczajniej zwierzątko wodno-lądowe , które obudziło się z długiego oceanicznego snu lewą nogą i postanowiło pozwiedzać sobie miasto z przytupem.
Przedostatnia scena , w której dane jest nam ujrzeć naszego bohatera w całej okazałości pokazuje jak idealnie eksponuje on swoje czerwone płuco-skrzela zaś pierwsza' , która pokazuje wywrócony po czym lecący i wybuchający tankowiec jest potwierdzeniem na to , że nasz gość wpadł odwiedzić miasto drogą podwodno morską. <3

ocenił(a) film na 10
scricxovan

no i jest oczywiście o tym wzmianka, ze znaleziono stworzenie na Madagaskarze które miało być wyginiete wiec mamy kolejne potwierdzenie tej teorii. Nie wiem w którym momencie to było ale pamietam ze się to wydarzyło, chyba w metrze albo na klatce schodowej podczas wchodzenia do góry po beth :)

ocenił(a) film na 9
kruczekP10

... oO a tej wzmianki nie "wyłapałem" .. hmm ciekawe ... czy chodziło o pchłę czy żywiciela > :)

kruczekP10

W kwestii Madagaskaru to dotyczyło żywej skamieliny i było przykładem, że "świat jest wielki i mało o nim wiemy. Sam potwor/potwory wzięły się z... Tu musicie obejrzeć Paradox Cloverfield, czyli trzecią część. Druga to Cloverfield Lane 10.

ocenił(a) film na 6
kruczekP10

Ok a w takim razie skąd się wzięły nagle też i te zmutowane pająki w tunelu.Ten potwór je wysrał ? D

jazdowicz2666

przeciez to bylo i pokazane i tlumaczone w samym filmie. czego tu nie rozumiec.

kruczekP10

miało być wyginiete...

ocenił(a) film na 7
scricxovan

A mi się wydaje że koleś przyleciał jednak z kosmosu. Dlaczego? Ostatnia scena po śmierci bohaterów kiedy pokazane jest nagranie z kamery gdy jadą chyba diabelskim młynem i gadają do siebie : jak minął ci dzień czy coś takiego - obserwujcie dokładnie ocean i proszę w oddali coś do niego wpada

ocenił(a) film na 9
marcin121985

Tak to już było .. ale równie dobrze mogło tam spaść "cokolwiek innego" dlatego napisałem o swojej skromnej teorii .

marcin121985

przeiez to wszystko bylo wyjasnione w kolejnych czesciach Cloverfielda i grubo przed Twoimi wypocinami.

marcin121985

A misie to są w zoo...

ocenił(a) film na 7
scricxovan

Na koniec filmu jest jeszcze pokazana scena, w której, jeśli się uważnie przyjrzeć, coś spada do wody. Najprawdopodobniej było to jajo z tym stworem.

macior97_fw

Zobacz 3 część a wszystko się rozjaśni. Ciekawa teoria z jajem ale żeby najprawdopodobniejsza to nie wiem.

macior97_fw

juz da sobie siana lemingu. w kolejnych czesciach Cloverfielda tworcy sami to wszystko wytlumaczyli

scricxovan

No i teoria bledna :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones